Údržbář - elektronik

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Nastavování jednoúčelových strojů na výrobu konkrétních dílů.
• Spouštění výrobních programů.
• Střídání vyměnitelných desek.
• Pomoc při vzniklých problémech (výměna čidel,...).

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující finanční ohodnocení a jeho pravidelné navyšování.
• Prémie až 3 000,- Kč/měsíc.
• Příplatky za směnný provoz.
• Stravenky.
• 25 dní dovolené.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Kvartální docházkový bonus.
• 13. a 14. plat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Údržbář - elektro pro našeho klienta v Kopřivnici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/SOU v oblasti elektra, popřípadě praxe
• Platná vyhláška 50, par. 6.
• Znalost elektro - schémat.
• Práce v 3 směnném provozu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3730258  Posting date: 2.8.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 25 000 - 35 000 Kč/měsíc