CNC seřizovač/programátor

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Zbýšov u Brna, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
od 25000,- Kč (+bonusy)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Nastavování a obsluha NC a CNC strojů
• Používání měřících nástrojů a zápis naměřených dat
• Denní kontrola zařízení a jeho případná údržba
• Úzká spolupráce s programátorem s možností kariérního růstu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost kariérního růstu
• Příspěvek na stravování
• Kantýna na pracovišti
• Výhodné telefonní tarify
• 4 týdny dovolené
• 13. a 14. plat
• A mnoho dalších benefitů..

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost zabývající se lisováním za studena a obráběním.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ukončené vzdělání strojírenského směru (ideálně zaměřené na CNC)
• Výborná znalost čtení výkresové dokumentace
• Znalost různých měřících nástrojů a zkušenost s jejich používáním
• Pečlivost, spolehlivost a ochota pracovat ve směnném provozu
• Výhodou bude, pokud máte alespoň základní znalost programování CNC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3426398  Posting date: 17.9.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: od 25000,- Kč (+bonusy)