Windows administrator L2 do mladého týmu

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Úzká 8, Brno-střed-Trnitá, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 42000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho mladého týmu na seniorním 2nd levelu suportu hledáme motivovaného Windows administrátora, který by nám pomohl s administrací Windows serverů.

Jak si tě představujeme?
- Máš nejméně 1+ rok zkušeností s administrací Windows serverů (nejlépe ve větším prostředí, u nás máme na starosti tisíce serverů)
- Žádnou neznámou pro tebe není virtualizace (Hyper-V, VMware…)
- Výhodou je znalost Citrix desktopu/aplikací nebo zkušenost s jakýmkoliv back up systémem
- Angličtinu zvládneš levou zadní (komunikovat i psát)
- Hledáme komunikativní, přátelskou osobnost se zápalem pro věc a další vzdělávání

Co budeš mít na starosti?
- deployment a konfiguraci nových serverů (jak fyzických tak virtuálních)
- implementaci změn, incident management a aktivní troubleshooting
- monitorování infrastruktury, řešení ticketů a spolupráci s techniky 3rd levelu
- po zaučení je možnost spolupracovat na mezinárodních projektech a vyjet do zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak tě oceníme?
- Zajímavou fixní mzdou s pravidelnými bonusy
- 5 týdnů dovolené
- Široký výběr placených školení, kurzů a certifikací v ČR i zahraničí
- Penzijní připojištění
- Mobilní telefon a notebook dle vlastního výběru
- Pravidelné team buildingy a firemní akce
- Profesní růst
- Stabilní pracovní zázemí
- Možnost zahraničních pracovních cest
- Multisport karta, jazykové kurzy a stravenky
- Kancelář v centru Brně s relax zónami, terasou a firemním

NÁSTUP DOHODOU.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní IT společnost se sídlem v Brně, která se zaměřuje na podporu vlastních zaměstnanců na pobočkách po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3628701  Posting date: 25.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 30000 - 42000 Kč