Aplikační specialista se znalostí skriptování

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Úzká 8, Brno-střed-Trnitá, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 58 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš se věnovat IT podpoře a být součástí malého přátelského týmu? Není ti cizí skriptování v Powershellu, práce s databázemi a rád bys využíval angličtinu? Přidej se do našeho týmu!

Pracujeme v pětičlenném týmu a podporu nám poskytuje technický team leader a manager, kteří se neváhají zapojit do denního provozu a pomoct nám. Náš Monitoring&Tools tým pracuje na 3rd levelu supportu, nebudeš tedy řešit banality, na to máme zkušené Service Desk týmy. Zapojíš se do podpory našich interních aplikací, Server Build portálů a nezalekneš se skriptování, aby spolu naše systémy dobře komunikovaly. Co tě čeká dál? Na pozici využiješ svou pokročilou znalost databází jako MS SQL a T-SQL. Třešničkou na dortu bude možnost automatizace a spolupráce s dev týmem. Pokud se ti to zdá jako moc práce, nemusíš se bát, protože kolem sebe budeš mít zkušený tým lidí, kteří se nebojí podat pomocnou ruku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak odměňujeme naše zaměstnance?
- fixní mzdou a pravidelnými bonusy
- 5-ti týdny dovolené
- víme, že důležité je i zaškolení, mentoring a podporujeme další vzdělávání a certifikace
- nebudeme tě brzdit v kariérním růstu, interní povýšení je u nás běžné
- nejsme korporát, ale nemusíš se bát, protože IT procesy máme nastavené
- teambuildingy pořádáme skoro každý měsíc a do toho i další firemní akce
- pracujeme z centra Brna, občasně i z domova
- dostaneš u nás i multisport kartu, stravenkovku i benefit kartu na aktivity podle tvého výběru (kultura, wellness..)
- jsme mezinárodní firma, nabízíme tedy možnost mezinárodních pracovních cest po Evropě

Nástup záleží na vzájemné dohodě, počkáme si i na tvou výpovědní lhůtu. Pošlete nám svůj životopis a domluvíme se na dalším postupu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní IT firma v centru Brna poskytující IT Support a služby interním zákazníkům.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3768497  Posting date: 20.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 40 000 - 58 000 Kč/měsíc