Vedoucí projektant – silnoproud až 55.000,-

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zajímavou práci, kde byste mohli zúročit Vaše zkušenosti v projekci? Máte ambice vybudovat si vlastní tým? Pak hledáme právě Vás.

Vaší náplní práce bude:
• Zpracování projektů silnoproudých zařízení v programu AutoCAD
• Zodpovědnost za projekt od studie až po realizaci
• Komunikace napříč společností, týmové řešení problémů
• Projektování včetně přepěťových ochran a dimenzování ochran
• Vedení a motivace týmu
• Práce i v terénu v souvislosti s autorským dozorem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní společnosti
• Práce na různých zajímavých projektech
• Motivující platové ohodnocení
• Benefity v rámci sociálního programu firmy – stravenky, pojištění, flexi pasy, atd.
• Možnost profesního rozvoje a možnosti vybudovat si vlastní tým
• Odborná školení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Architektura a inženýrské činnosti

Česká společnost zabývající se silno a slaboproudými dodávkami do stavebnictví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Projektant silnoproud

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• Praxe na obdobné pozici minimálně 5 let
• Zkušenosti s projektováním silnoproudých zařízení (světla, rozvaděče, zásuvky, hromosvody..)
• Vyhláška č 50/1978 Sb §10
• Alespoň základní povědomí o projekci slaboproudých zařízení
• Ambice vybudovat a vést svůj projekční tým nutností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3931191  Posting date: 30.6.2020  Lower salary limit (gross): 45 000 Kč/měsíc