Elektroúdržbář

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Modřická, Brno-jih, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc+ pravidelné navyšování mezd + 13. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti v oblasti údržby ve výrobě?

Disponujete platnou vyhláškou 50/1978 §6

Nevadí Vám práce na směny?

Pokud se ve výše zmíněném vidíte, hledáme právě Vás.

Co Vás čeká?

* Pravidelná údržba a opravy elektrických částí strojů a technologických zařízení ve výrobě

* Tvorba záznamů o údržbě

* Úzká spolupráce při odstraňování závad na výrobních zařízeních.

* Zajišťování pohotovosti ve výrobě

Co byste měl/a splňovat?

* SŠ vzdělání se zaměřením na elektro

* Zkušenosti se slaboproudem a praxe v oblasti údržby strojů a zařízení podmínkou

* Praxe alespoň 1 rok

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Velmi přátelské prostředí s rodinnou atmosférou

* Velmi dobré platové ohodnocení + pravidelné navyšování mezd + 13. plat

* Více jak 25 dní dovolené, firemní benefity z více oblastí (kultura, sport, zdraví, relax, cestování), kafeterie

* Samozřejmostí jsou u nás odborné kurzy, pravidelné vzdělávání a kariérní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive - výroba plastú

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika,

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

1 rok

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost, odchota pracovat na 3 směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4037445  Posting date: 23.2.2021  Lower salary limit (gross): 25 000 Kč/měsíc