Automation Specialista

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Automation Specialista -part time

Do týmu, pro mezinárodní IT firmu, hledáme juniorního Automation Specialistu, který ocení přátelské kolegy, bezkonkurenční možnost vzdělávání, pěknou mzdu a spoustu zajímavých benefitů.

Co Vás na pozici čeká?

- Automatizace rutinních tasků, které přicházejí formou ticketů.
- Kromě automatizací, dostanete také velký prostor pro Vaše nápady na to, co by bylo možné ještě automatizovat.
- Také budete spolupracovat s kolegy (specialisti na infrastrukturu), kteří vás podpoří ve skriptování.

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít?

- Máte dobrou znalost skriptovacího jazyka (C#, Python, Powershell) a zkušenosti s MS Office.
- Dokážete prezentovat zkušenosti se skriptováním na GitHubu
- Máte anglický jazyk na pokročilé úrovni (min. úroveň B1)
- Jste týmový hráč, který dokáže pracovat i samostatně a máte chuť se učit novým věcem
- Jste časově flexibilní a zodpovědný/á, máte proaktivní přístup a zvládáte pracovat ve stresu.

Proč byste měl/a pracovat pro našeho klienta?

- Budete mít možnost pracovat na DPČ (20 hodin týdně) v přátelském pracovním prostředí.
- Budete mít příležitost pracovat v moderním prostředí s terasou a relaxační zónou.
- Chceme Vás rozvíjet proto budete mít možnost vybrat si ze široké škály různých školení a budete mít růstové příležitosti v oblasti IT.
- Využít také můžete notebook, mobilní telefon s firemním tarifem a bezplatné parkovací místo.

Pokud splňujete požadavky výše a chtěl/a byste se dozvědět více, neváhejte nám zaslat svůj životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Mezinárodní společnost se stavebním materiálem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4160757  Posting date: 4.10.2021