Logistický specialista

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Praha-západ, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás administrativní úkoly i komunikace se zákazníky?
Rád/a byste nasbíral/a zkušenosti v logistice?
Skvělé! Mám pro Vás perfektní příležitost, díky které se dostanete do mezinárodní společnosti, a kde budete moci pracovat pod celosvětově známými značkami!

Mezi Vašimi úkoly bude:
• Komunikovat se zákazníkem telefonicky a po e-mailu (přebírat objednávky, řešit reklamace)
• Úzce spolupracovat s logistickými partnery na dodávkách zboží
• Administrativní zpracovávat objednávky v ERP systému a v Excelu
• Správa skladových karet
• Vzájemně se podporovat a spolupracovat v rámci týmu
• Zapracování dat do účetního systému

Požadavky na pozici:
• Dobré komunikační dovednosti (po e-mailu i po telefonu)
• Komunikativní anglický jazyk (úroveň B2), pro příležitostnou komunikaci se zahraničními dodavateli
• Pro-zákaznický přístup a analytické myšlení
• Pokročilá znalost Excelu – potřeba práce s kontingenčními tabulkami
• Předchozí práce v ERP systému
• Zkušenost na obdobné pozici je preferována

Benefity pro Vás:
• 5 týdnů dovolené
• 13. plat
• Možnost práce z home office
• Stravenky
• Příspěvek na volnočasové aktivity
• Firemní počítač
• Sleva na firemní produkty
• Různá profesní školení

Tak co, zaujala Vás tato příležitost?

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Informace o společnosti Vám ráda upřesním na pohovoru :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4190327  Posting date: 25.10.2021