Obchodní zástupce pro oblasť vytápění - oblasť Morava
Czech Republic

Job Description

Danfoss je dánská průmyslová společnost a lídr v oblasti výzkumu, vývoje, výroby, prodeje a servisu mechanických a elektronických součástek. Danfoss působí ve více než 100 zemích s zaměstnává přes 26 000 pracovníků po celém světě.

Danfoss segment vytápění (DHS) nabízí širokou škálu komponentů a řešení pro výrobu, distribuci a využívání tepla pro komfort a úsporu energie v domácnostech a komerčních budovách.

Náplň práce a klíčové úkoly Obchodního zástupce:
  • Prodej komponentů pro vytápění, např. termostatické radiátorové ventily, vyvažovací ventily, bytové předávací stanice, měřiče tepla a teplovodní podlahové vytápění v oblasti Moravy
  • Denní prodejní činnosti, konzultace, návštěvy u zákazníků a distributorů
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Spolupráce s týmy technické podpory a zákaznických služeb
  • Cestování v rámci svěřeného region cca 40.000 km ročně
Nabízíme:
  • Atraktivní pracovní podmínky (roční bonus, zaměstnanecký systém benefitů)
  • Automobil, notebook a mobilní telefon i pro osobní využití
  • Zodpovědná a vysoce nezávislá pozice s příležitostí pro osobní a profesní růst
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti se skandinávskou firemní kulturou
Hledáme:
  • Min. 3 roky zkušeností v oblasti prodeje (ideálně v HVAC oblasti)
  • Znalost soustav vytápění, vzduchotechniky a vybavení budov
  • Flexibilní a samostatná osobnost orientovaná na výsledky
  • Skvělé komunikační schopnosti a networking
We are engineering tomorrow
The world faces growing populations, booming urbanization and rapid climate change. At Danfoss, we engineer ready-to-use solutions to these challenges. We build energy-efficient solutions that reduce food loss and make cities cleaner – using digital technology to make systems smarter and more connected – and we engineer innovative new ways to save energy and transition to clean energy for the good of our climate.

Join Danfoss
Danfoss gives you unique opportunities to put your skills to good use, make an impact and shape an exciting career. We encourage employees to take charge, do extraordinary things and run the business like it was their own. Danfoss is a global market-leading technology company. We are respected around the world and across industries for our innovative, high-quality products and solutions. Join Danfoss to be part of a world-class team of over 27,000 people in 56 countries that engineer tomorrow and build a better future.

Please watch how Danfoss is engineering tomorrow

Danfoss is an EO employer and VEVRAA Federal Contractor. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, disability, veteran status, or other protected category.

Auto req ID
16845BR
Type of Position
Professional

Job Family
Sales
Country / Countries

Location / Locations
Prague
Experience
Mid-Senior Level

Employment Type
Full-Time
Segment
DHS (Danfoss Heating Segment)
ID: 3802577  Posting date: 4.11.2019