Programátor CNC strojů pro kovovýrobu (m/ž) - Německo

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
85 000 - 97 000 Kč/měsíc85 000 - 97 000 Kč brutto/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše klienty - firmy z celého Německa - hledáme v rámci agenturního zaměstnávání zkušené programátory se znalostí němčiny na HPP.

Vaše náplň práce:
  • programování CNC strojů
  • čtení a použití technických podkladů
  • výroba kovových plánů dle plánu
  • zajištění výrobního procesu
  • dodržování kvality a termínů

Zaměstnanecké výhody, benefity

PRÉMIE 500 EURO PRO NOVÉ ZAMĚSTNACE!

Naše výhody:

  • práce na dobu neurčitou
  • tarifní výdělek a diety (nezdaněný příspěvek na bydlení a dopravu)
  • práce po celý rok bez přestávek
  • příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
  • příspěvek na Vánoce a na dovolenou (po odpracovaných 6-ti měsících)
  • výborná organizace práce - po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
  • 24 až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
  • zdravotní a sociální pojištění (důchodové, pojištění v nezaměstnanosti ) dle německých předpisů
  • možnost výplaty týdenních záloh
  • v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního pracovního náčiní
  • zajišťění ubytování v místě výkonu práce

Informace o náboru

Nebojíš-li se zkusit něco nového, přijď k nám. Práce je pro naše zaměstnance dostatek po celý rok. Pracovní perspektiva je u nás dlouhodobá - nestojíme o krátkodobé využití "pracovní síly", ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Vždy s našimi zaměstnanci řešíme problematické situace a hledáme individuální řešení. Důležitý je pro nás není jenom pracovní výkon, ale také vzájemná důvěra!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Kovovýroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • vzdělání strojního zaměření, ideálně obory mechanik seřizovač nebo obráběč kovů, nebo - odpovídající zkušenosti se strojírenskou výrobou a obráběním
  • víceletá odborná praxe v provozu s CNC stroji a kovoobrábění
  • čtení technických výkresů
  • znalosti v programování CNC strojů (např.systém Heidenhain nebo Siemens Sinumerik)
  • dobrá znalost německého jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

ID: 3561870  Posting date: 6.5.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 85 000 - 97 000 Kč/měsíc85 000 - 97 000 Kč brutto/měsíc