Hledáme mechaniky strojů a zařízení do Německa!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Tarifní výdělek včetně diet - od 2400 euro netto (konkrétní platovou nabídku poskytne odpovědný disponent na základě Vašich znalostí a zkušeností) Nástupní prémie 300 euro! Bonusová Sodexo karta 44 euro měsíčně.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete mít zázemí solidní německé firmy? Jistota práce po celý rok je pro Vás důležitá? Práce mimo domov není problém? Pak máme nabídku právě pro Vás.

Následující činnosti Vás čekají:

  • provádění oprav a revizí na výrobních a montážních systémech
  • údržba a opravy hydraulických, mechanických a pneumatických dílů
  • analýza a oprava chyb ve výrobním procesu

Zaměstnanecké výhody, benefity

PRÉMIE 300 EURO PRO NOVÉ ZAMĚSTNACE!

Naše výhody:

  • hlavní pracovní poměr v Německu na dobu neurčitou
  • tarifní výdělek včetně diet - od 2400 euro netto (konkrétní platovou nabídku poskytne odpovědný disponent na základě Vašich znalostí a zkušeností)
  • nástupní prémie 300 euro
  • benefitová karta za produktivitu - kredit v hodnotě 44 euro nezdaněných každý měsíc
  • kompletní organizace práce a ubytování
  • příspěvek na Vánoce a na dovolenou
  • možnost výplaty týdenních záloh
  • 100 euro ročně příspěvek na pracovní oděvy
  • jednou měsíčně hradíme test na Covid-19

Informace o náboru

Nebojíte-li se zkusit něco nového, přijďte k nám. Práce je pro naše zaměstnance dostatek po celý rok. Pracovní perspektiva je u nás dlouhodobá - nestojíme o krátkodobé využití "pracovní síly", ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Vždy společně s našimi zaměstnanci hledáme řešení v problematických situacích. Důležitý je pro nás není jenom pracovní výkon, ale také vzájemná důvěra!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Firmy působící ve strojírenském průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • výuční list a/nebo víceleté pracovní zkušenosti v tomto oboru
  • němčina na komunikativní úrovni, znalost odborné terminologie - uchazeč se musí samostatně dorozumět na pracovišti, pochopit zadaný úkol, provést jej dle instrukcí, popsat problém
  • praxe v údržbě strojů a výrobních systémů a v řízení řídicí a pohonné techniky
  • samostatnost
  • flexibilita, cesty, práce ve směnách
  • řidičský průkaz a vlastní automobil
  • pracovní zkušenosti z Německa vítány

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

ID: 3997941  Posting date: 14.12.2020