Obchodně technický specialista Karlín

Dunross s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši pobočku Praha - Karlín hledáme zaměstnance na pracovní pozici Obchodně technický specialista/-ka.

Co nabízíme
práci pro stabilní českou společnost, která se neustále rozvíjí
stravenky v hodnotě 100 Kč (příspěvek zaměstnavatele 55 Kč)
MultiSport kartu plně hrazenou zaměstnavatelem
kurzy anglického jazyka plně hrazené zaměstnavatelem
interní vzdělávací programy a školení
příspěvek na volnočasové aktivity 6000 Kč (lékárna, dovolená, kino, vzdělávání a další..)
5 týdnů dovolené po roce u firmy
zvýhodněné tarify na volání a data
zvýhodněné ceny na tankování u MOL
slevy na firemní produkty

Co Vás u nás čeká?

práce na silné pražské pobočce v přátelském týmu
zpracování nabídkových procesů: příprava nabídek a objednávek pro zákazníky ve spolupráci s kolegy, obchodními zástupci a zákazníky
poskytování technické podpory zákazníkům a obchodním zástupcům
vytváření technických a cenových specifikací
zpracování interních hlášení o stavu jednotlivých zakázek
komunikace s dodavateli

Co očekáváme od Vás

znalost elektroinstalačního materiálu
vzdělání technického směru výhodou
praxe v oblasti prodeje s elektro materiálem výhodou
příjemné vystupování
pro-aktivní a obchodní přístup
pozitivní přístup k práci, komunikační dovednosti
důslednost při plnění svěřené práce, samostatnost
znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou)

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám, prosím, svůj životopis se stručným motivačním dopisem.
Informace o pozici

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Vyhledávaná společnost zabývající se elektroinstalačním materiálem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektro

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4093741  Posting date: 1.6.2021