Technický obchodní zástupce

Elasteflex Lysice s.r.o.

Místo práce
Lysice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zájemce na volné pracovní místo v silné mezinárodní společnosti působící v oblasti kovovýroby (kovové hadice, vlnovce, kompenzátory) na pozici technického obchodního zástupce.

Cílem Vaší práce bude

Aktivní prodej a prezentace produktů naší společnosti
Posilování a udržování obchodního styku s klíčovými zákazníky společnosti
Získávání, akvizice nových zákazníků na trhu
Rozvoj strategie v oblasti péče o zákazníky společnosti
Příprava a rozvoj cenové politiky, jednání s obchodními partnery
Reporting o dosažených cílech, jednání
Převzetí odpovědnosti za projektové plánování
Vyhodnocování obchodních styků se zákazníky a objevování potenciálu na trhu

Váš profil by měl zahrnovat:

Úspěšné ukončené SŠ (nejlépe technického zaměření)
Praxi a zkušenosti v oblasti technického prodeje
Výhodou je předchozí působení v průmyslové oblasti
Znalost němčiny nebo angličtina slovem/písmem
Analytické myšlení orientované na prodej
Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
Maximální odpovědnost k práci
Aktivní řidič
Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, 13. plat, prémie, základní nárok na dovolenou 23 dnů ( další dny dovolené navíc, dle odpracovaných let), příspěvek na stravování, mobilní telefon, služební automobil, školení a vzdělávání v rámci podniku. Možnost cest do zahraničí.

Pracovní poměr na plný pracovní úvazek s okamžitým možným nástupem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní společnost, působící v oblasti kovovýroby.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4069162  Posting date: 26.4.2021  Lower salary limit (gross): 25 000 Kč/měsíc