Obchodní specialista/ka - junior ( i bez předchozí praxe, HPP )

EPICIOUS s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho mladého týmu hledáme další osobnost!

Chceš pracovat pro jednu z největších společnosti ve střední Evropě.
Hledáme komunikativní a společenských lidí, kteří mají rádi výzvy a chtějí od života víc, než jen být ohodnocen průměrným platem.
Náš tým tvoří mladí a přátelský kolektiv, minimálně 2 krát ročně uděláme firemní akci kde se lépe poznáme.

Náplň práce

Technická podpora pro naše nové a stálé klienty
Jednoduchá administrativa
Vyhledávaní na webových portálech, nejnovější informace co se "uděje ve světě"
Používaní sociálních médií
Programy MS office a taky CRM systém naší společnosti
Online marketing

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme

• Fixní ohodnocení od 30.000 czk/m. (HPP)
• Provizní ohodnocení
• Soutěže o bonusy (iPhone, MacBook, el.skútr.)
• Multisport karta
• Neomezená dovolená
• Flexibilní časové možnosti, zkrácená pracovní doba v pátek

Informace o náboru

Jiná sdělení:

Pozice je vhodná pro absolventy, studenty nebo mladí lidé, kteří jsou ve věku od 18 do 30 a kteří chtějí začít kariéru s platem vhodným na život v Praze.
Můžeš od nás očekávat obratem reakci na pozvání k nám :)
Nástup možný ihned!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vaše CV by mohlo obsahovat:

* Min. uživatelskou znalost práce na PC
* Čistý rejstřík
* Znalost ČJ (komunikatívní úroveň)
* Schopnost týmové spolupráce
* Pečlivost, zodpovědnost
* Komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme marketingová společnost, která se zabývá online marketingem a investičními službami skrz naší platformy.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4203244  Posting date: 15.11.2021  Lower salary limit (gross): 32 000 Kč/měsíc