Montážní dělník , operátor , 28 - 36 tis Kč/měsíc včetně ubytování

Etimos Human s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného zákazníka výroby stavebních strojů hledáme zaměstnance na pozici:

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK / OPERÁTOR VÝROBY

Svozy do zaměstnání v lokalitě Dobříš na všechny směny zajištěny ZDARMA přímo před výrobu z lokalit: Praha-Modřany (cca 50 minut), Sedlčany (cca 45 minut), Příbram, Dubeneč, Obořiště, Mníšek p. B., Nová Ves, Voznice, Hořovice, Jince, Nový Knín, Stará Huť)

Náplň práce:

montáž malých bagrů a nakladačů
jedná se o jednoduché manuální práce na lince
práce ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední) 7,75 hodin / 5 dní týdnu, výjimečně 3směnný provoz

Nabízíme:

PRŮMĚRNÝ VÝDĚLEK 28.000 - 36.000 KČ / MĚSÍC VČETNĚ UBYTOVÁNÍ
příplatek za odpolední směnu ve výši 6 Kč/hod
příplatek za noční směnu ve výši 20% z průměrné mzdy
další prémie a motivační bonusy dle kvality práce a výkonu
nadstandardní dovolenou 25 dnů
MOŽNOST ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ
ZAJIŠTĚNÁ DOPRAVA DO PRÁCE
dotované závodní stravování nebo STRAVENKY ve výši 55 Kč
zajištěný pitný režim v celém závodu
práce je v moderním a čistém prostředí
možnost zajištění jeřábnických a vazačských zkoušek
dlouhodobé a stabilní zaměstnání
vstřícný osobní přístup ke každému našemu zaměstnanci
Požadujeme:

manuální zručnost
dochvilnost, spolehlivost