Hľadáme operátorov výroby Gumár do Českej republiky. Neváhaj a kontaktuj nás

Europe Personal Service, s. r. o.

Miesto práce
Otrokovice, Česko
Termín nástupu
ihned
29 800 Kč/mesiacmzda 24600 - 28300, po skúšobnej dobe 25900 – 29800 variabilná zložka : +10% za produktivita + 5% za angažovanosť 13 a 14 plat k tomu ďalšie nadštandardne príplatky (nočné, popoludňajšie, víkendy, sviatky) zákonné príplatky podľa zákonníka práce príspevok na ubytovanie pri odpracovaní pracovného fondu 20 000,- Kč nástupný bonus (10 000,- Kč po 6 mesiacoch, 10 000,- po 12 mesiacoch)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha strojov príprava polotovarov
obsluha konfekčných strojov na kompletizáciu surových plášťov
obsluha lisov, dokončenie pneumatiky
3-smenná alebo 4-smenná prevádzka
Nie je nutná predchádzajúca prax ,na pracovné operácie Vás zaškolíme

mzda 24600 - 28300, po skúšobnej dobe 25900 – 29800
variabilná zložka : +10% za produktivita
+ 5% za angažovanosť
13 a 14 plat
k tomu ďalšie nadštandardne príplatky (nočné, popoludňajšie, víkendy, sviatky)
zákonné príplatky podľa zákonníka práce
príspevok na ubytovanie pri odpracovaní pracovného fondu

závodné stravovanie s dotáciou 55%
práca pre mužov do 40 rokov, nutná výška minimálne 170 cm
1 x za mesiac vám vyjde aj súvisle voľno 4 dni
20 000,- Kč nástupný bonus (10 000,- Kč po 6 mesiacoch, 10 000,- po 12 mesiacoch)
5 týždňov dovolenky
nová výrobní hala, nové šatne a zázemie
zázemie stabilnej výrobnej firmy

Životopis s fotkou nam prosim pošlite na [email protected]

Informácie o výberovom konaní

pohovory su
- Praha,
- Brno,
- Otrokovice
- Mlada Boleslav

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Společnost od roku 2008 spolupracuje s řadou významných společností v oblasti zajišťování agenturních zaměstnanců / brigádníků již řadu let. Společnost poskytuje dlouhodobě kvalitní a spolehlivé služby dle požadavků odběratele. Aktuálně v pražské centrále a dalších našich pobočkách zaměstnáváme přes 1.000 zaměstnanců.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba pneumatík

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Český jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
dobrý zdravotný stav
manuálnu zručnosť
fyzickú zdatnosť

práca v kolektíve
snaha a chuť sa učiť
zvládanie stresu

Sme personálna spoločnosť, ktorá Vám zabezpečí tú najlepšiu pracovnú pozíciu vo viacerých európskych krajinách napr. v Holandsku, Nemecku, Rakúsku, Anglicku a Česku. Naši zamestnanci, ktorí Vám pomôžu pri hľadaní vhodnej pracovnej ponuky sú vysoko kvalifikovaný s dlhoročnými skúsenosťami v tomto obore. Medzi naše najväčšie priority patrí spokojnosť klientov a zamestnancov. Veľmi dôležitou súčasťou našej činnosti je neustále hľadanie nových a výhodnejších pracovných príležitosti.
ID: 4032675  Posting date: 11.2.2021  Lower salary limit (gross): 29 800 Kč/mesiac