Pracovník vo veľkosklade - Fínsko

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Sipoo, Fínsko
Termín nástupu
07.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1776 EUR/mesiac + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre fínskeho zamestnávateľa hľadáme skupinu šikovných mužov, ktorí budú pracovať vo velkosklade vo Fínsku.

Jedná sa o veľkosklad s mliečnymi výrobkami ( mlieko, jogurty, syry..). Náplňou práce je príprava tovaru podľa objednávok, order picking.

Pracuje sa v chladnom prostredí ( 3-5 stupňov Celzia).

Na danú pracovnú pozíciu nepotrebujete mať žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti, budete plne zaučení. Pracujete na fínsku zmluvu.

Znalosť anglického jazyka je nutná.

Zamestnávateľ Vám hradí letenku z Viedne do Helsiniek.
Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom v apartmánoch vo vzdialenosti 20 - 25 km od prácoviska.
Ubytovanie je zabezpečené v apartmánoch, max. 2ja pracovníci na izbe.
Zamestnávateľ zabezpečuje cestovanie do práce a späť služobnými autami

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od fínskeho zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Veľkosklad s mliečnymi výrobkami

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- výhodou sú predchádzajúce pracovné skúsenosti vo veľkosklade ( nie je podmienka)
- vodičský preukaz skupiny B -výhodou
- motivácia, ochota učiť sa nové veci
- dobrá fyzická kondícia

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3586650  Posting date: 25.1.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1776 EUR/mesiac + príplatky a bonusy