Finanční účetní

Eurosat CS

Místo práce
Karásek 11, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme česká společnost s více než 20ti letou tradicí. Pro náš ekonomický úsek hledáme šikovnou finanční účetní.

Náplň práce:

- vystavování faktur a opravných daňových dokladů
- příprava k sestavení daňového přiznání, kontrolního hlášení
- zaúčtování přijatých faktur, bankovních výpisů a pokladních dokladů
- příprava podkladů pro účetní závěrku

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme stabilní a dobře placenou práci. V příjemném kolektivu a hezkém pracovním prostředí. Možnost dalšího vzdělávání.
MultiSport, po určité době sick days, kávu po celý den

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání ekonomického směru
- účetní praxe
- znalost problematiky DPH a závěrkových operací
- samostatnost
- pečlivost a ochotu učit se
- komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Služby v oblasti softwaru, webové aplikace.
Velkoobchod se zabezpečovací a CCTV technikou.
ID: 3878839  Posting date: 25.2.2020  Lower salary limit (gross): 27 000 Kč/měsíc