Zajímá Vás práce v administrativě a mluvíte německy? Čtěte dál.

Experis

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do brněnské pobočky americké technologické firmy hledáme nového člena, který se připojí do našeho oddělení servisních smluv. Můžete se těšit na telefonickou či emailovou komunikaci se zákazníky ohledně záručních a pozáručních dob, budete mít na starosti veškerou agendu spojenou se zakládáním nových servisních smluv a jejich následnou správou (změny, prodlužování aj.).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
- Zajímavé platové ohodnocení
- Školení a možnost profesního růstu
- Jazykové kurzy
- 5 týdnů dovolené aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Naším klientem je jedna z předních technologických firem v Brně. Bližší informace Vám poskytneme v průběhu pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2771746  Posting date: 18.10.2016