Baví Tě Javascript? Hledáme šikovné vývojáře!

Experis

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
18.02.2018
Mzdové podmínky (brutto)
cca 45,000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme schopné a samostatné vývojáře, pro které je vývoj software zábava!
Někoho skutečně zapáleného, kdo již má představu o mobilních aplikacích a smart TV a chce se tímto směrem realizovat.

POPIS POZICE
Vývoj video aplikací pro Smart TV, Set-Top-Boxy a herní konzole.
Vývoj v Javascriptu.
Realizace špičkových GUI dle grafických návrhů.
Tým nadšených Smart TV vývojářů, který se neustále rozšiřuje.
Spolupráce při vývoji produktů a našeho Smart TV SDK.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zajímavé platové podmínky, rychlý růst a další benefity.
Najdete zde nejen kolegy, ale také kamárad(k)y, s kterými rádi zajdete na pivo – nebo tři.
Připravujeme aplikace na zakázku pro největší hráče ve světě videa.
Můžete se podílet na tvorbě inovací a realizovat se při vývoji jejich vlastních produktů.
Budete pracovat s nejmodernějšími technologiemi.
Jezdí na konference po celém světě a sledujeme nejaktuálnější trendy.
Můžete se odreagovat u fotbálku, VR a dalších hraček.
Flexibilní pracovní doba.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Jsme přední česká technologická společnost zaměřená na tvorbu aplikací pro chytré telefony, tablety, chytré televize, set-top-boxy, herní konzole a HbbTV. Naše nabídka nabízí řešení na míru, tvorbu softwaru a špičkových aplikací pro chytré telefony, tablety, chytré televize, set-top-boxy a herní konzole, personalizované poradenství pro firemní zákazníky. Máme jedinečné know-how: Vývoj aplikací pro tzv. multiscreen, OTT, DRM, metodologie softwarového vývoje.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PROFIL KANDIDÁTA
Zkušenosti s vývojem v Javascriptu.
Zkušenost s verzovacími systémy – GIT.
Těžiště je u nás React – základní znalost se hodí.
Zkušenost s webovým a frontendovým vývojem.
Hledáme především juniory.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3283921  Posting date: 12.2.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: cca 45,000