Všeobecná sestra LDN Klokočov

Fakultní nemocnice Ostrava

Místo práce
Klokočov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned, dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Průměrný plat všeobecné sestry ve FNO je 48 000,- Kč. Výše platu se odvíjí od praxe a vzdělání zaměstnance.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výkon práce všeobecné sestry ve Fakultní nemocnici na pracovišti LDN v Klokočově. Tato léčebna je jedinou v ČR, která získala mezinárodní akreditaci JCI (Joint Commission International).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Velmi dobré finanční ohodnocení, pololetní odměny, možnost zkráceného úvazku, možnost účasti na odborných kongresech a seminářích, parkování v místě zaměstnání, slevy na bydlení, možnost ubytování v areálu nemocnice, zvýhodněná karta pro sport a kulturu, péče o rodinné příslušníky a další.

Informace o náboru

Po dohodě je možné navštívit pracoviště osobně - návštěvu doporučujeme, pracoviště je jedinečné v krásném prostředí. Svůj životopis zasílejte na e-mail kontaktní osoby.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Fakultní nemocnice Ostrava je špičkovou nemocnicí a zaujímá přední místo mezi zdravotnickými zařízeními v České republice. Je největším státním zdravotnickým zařízením na severní Moravě.

Zajišťuje zdravotní péči pro 1,2 milionu obyvatel. Ročně je na 1 100 lůžkách hospitalizováno průměrně 46 400 pacientů, ambulantně je provedeno téměř 600 000 ošetření. Obrovským přínosem je maximální komplexnost, která umožňuje léčebný postup od diagnostiky přes léčbu až k doléčovací péči.

Fakultní nemocnice Ostrava využívá k léčbě špičkové přístrojové vybavení, sleduje moderní trendy, má k dispozici náročné a účinné léčebné programy. Všichni vysoce kvalifikovaní odborníci - lékaři, sestry i pomocný personál – jsou připraveni Vám maximálně pomoci při řešení Vašich zdravotních problémů.

Adresa společnosti

Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790
708 52 Ostrava - Poruba
ID: 3763269  Posting date: 3.3.2020