Senior grafik

FILM EUROPE, s.r.o.

Místo práce
V Jámě 699/1, Nové Město, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
April
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného grafika/grafičku do filmové distribuční společnosti, která pořádá pravidelné filmové festivaly, provozuje pražské a bratislavské kino a vysílá tři prémiové televizní kanály.
Pokud jsi fanouškem artového festivalového filmu a chceš se věnovat jeho kreativnímu propagování, pak hledáme právě Tebe.
Náplň práce - tvorba grafického obsahu zaměřeného na filmový a festivalový marketing:
- zpracování filmových a festivalových artworků
- tištěná grafika (lokalizace plakátu, inzerce, bannery, program kina, ...)
- kreativní zpracování filmového materiálu pro sociální sítě a newsletter (tvorba šablon a pod.)
- příprava grafických templatů a designových manuálů
- příprava podkladů pro video spoty a trailery
- korporátní prezentace společnosti a jejích produktů
- rozvíjení vizuální identity a brandingu kin
- TV, VOD a DVD – tvorba vizuální identity, příprava DVD obalů
- účast na marketingových poradách a programových radách
- Návrhy a implementace marketingových aktivit
- všechny výše uvedené materiály budou vznikat v české i slovenské verzi

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- přátelské prostředí ve dvou malých týmech v Praze a v Bratislavě
- možnost seberealizace
- flexibilní pracovní doba s možností home-office
- návštěva našich kin zdarma

Informace o náboru

Svůj životopis, krátký motivační dopis a portfolio posílejte prosím na [email protected]. Výběrové řízení bude probíhat ve dvou kolech. V případě velkého zájmu ze strany uchazečů nebude možné kontaktovat každého uchazeče osobně, za což se předem omlouváme.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe InDesign - Expert
Adobe Illustrator - Expert
Adobe Premiere Pro - Základy

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vlastní portfolio s prokazatelnými pracovními zkušenostmi s grafikou na komerční úrovni
- ovládání softwaru v Adobe balíčku na úrovni expert (Photoshop, Illustrator, InDesign) jsou podmínkou
- znalost práce v ostatních softwarech jako Premiere Pro, Final Cut či Avid výhodou
- znalost anglického jazyka vítána
- zájem o film a jeho propagaci
- proaktivita, kritické myšlení a schopnost dobře komunikovat
- tvůrčí přístup a přehled v nových grafických trendech

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Misí Film Europe je evropský a festivalový film. FILM EUROPE s týmy v Praze, Bratislavě, Londýně a v Cannes nakupuje, koprodukuje, v kinech, na VoD a DVD distribuuje a ve vlastních televizích vysílá evropský a festivalový film. Do programů českých, slovenských, maďarských a polských kin a festivalů přinesla od roku 2009 více než 200 špičkových filmů.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3867149  Posting date: 10.2.2020  Lower salary limit (gross): 25 000 Kč/měsíc