Programátor webových aplikací v React Native

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímají tě nejmodernější technologie a nebojíš se je použít? Pak hledáme právě tebe.
Náš klient rozšiřuje tým o Frontend Developera, který/á nám pomůže s návrhem moderních řešení z oblasti webu, e-commerce, mobilních aplikací a sociálních sítí, tak i s realizací dodávek konkrétních řešení.
Během této práce zažiješ změnu a super tým nadšenců.

Co od tebe očekáváme:

- dobře ovládáš React Native
- verzuješ svůj kód v GITU
- rozumíš Frontendu
- máš zkušenost s vývojem mobilních aplikací

Co je tvoje velké plus:

- znalost PHP a REST API
- zkušenost s vývojem nativních mobilních aplikací

Co ti za to nabízíme:

- flexibilní pracovní domu (homeoffice)
- práci v mladém a motivovaném kolektivu
- možnost zvolit si spolupráci na ( HPP nebo ŽL)
- motivující platové ohodnocení + osobní ohodnocení
- příspěvek na multisport
- spoustu možností dalšího sebevzdělávání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3681440  Posting date: 29.5.2019  The job comes from another website or source.