Executive assistant

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou obchodní společnost hledáme schopnou, velmi samostatnou, dynamickou, rozhodnou a spolehlivou osobu do pozice Executive Assistant pro vedení společnosti.

Jste osoba na kterou se může vytížený manažer spolehnout? Jste schopni pomoci a podpořit Vašeho nadřízeného, když to nejvíce potřebuje? Chcete být součásti úspěchu Vašeho nadřízeného?

Vaše náplň práce:
• podpora generálního ředitele společnosti, samostatné vedení sekretariátu
• komunikace se všemi odděleními
• obchodní korespondence, evidence a archivace smluv a materiálů vedení
• hlídání termínů zadaných úkolů, jejich plánování a koordinace, příprava porad, konferencí, prezentací, překlady
• samostatné řešení svěřených úkolů a projektů

Co od Vás požadujeme?
• VŠ nebo SŠ s praxí na podobné pozici minimálně 5 let (nutná zkušenost s exekutivní rolí asistentky nejvyššího vedení společnosti
• velmi dobrá prezentace, komunikace, sebevědomí a reprezentativní vzhled - profesionální oosbnost
• samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, stresuodolnost a cit pro detail
• výborná znalost anglického jazyka podmínkou
• velmi dobrá znalost PC (MS Office)
• časová flexibilita

Nabízíme:
• velmi dobré platové ohodnocení se standardními firemními benefity
• zázemí stabilní společnosti se sídlem na Praze
• samostatnou a zodpovědnou práci
• možnost osobního růstu
• širokou škálu firemních benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3690899  Posting date: 10.6.2019  The job comes from another website or source.