Compliance Specialist

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je finanční instituce, která posiluje svůj compliance tým o nového kolegu/kolegyni na pozici Senior Compliance Specialist.

Náplň práce:
- podpora při nastavování procesů dle IDD, MiFID II, GDPR, AML
- tvorba a spolupráce na implementaci vnitřních předpisů společnosti
- komunikace s institucemi veřejné správy a dohledovými orgány
- komunikace s mateřskou společností v záležitostech compliance
- pravidelný reporting mateřské společnosti

Požadujeme:
- VŠ vzdělání alespoň na úrovni Bc., nejlépe v oboru právo nebo oboru blízkém (ekonomie, finance, apod.)
- praxe ve finanční instituci (banky, spořitelny, auditorské společnosti, OCP, finanční zprostředkovateli) alespoň 3 roky
- schopnost především písemné komunikace v AJ nebo NJ
- znalost problematiky AML, IDD, MiFID II, GDPR
- znalost práce na PC
- pečlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce, předpoklady pro týmovou spolupráci

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení
- práci v mladém dynamickém kolektivu
- příjemné pracovní prostředí
- zajímavé zaměstnanecké benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3822097  Posting date: 30.11.2019  The job comes from another website or source.