Skladník pro balíkové zásilky - Ejpovice u Plzně

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Ejpovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

KDO JSME?

Jsme jedničkou v oblasti dopravy a logistiky, neustále rosteme, a proto hledáme možná právě Vás. Na českém trhu působíme již téměř 30 let a zaměstnáváme kolem 1200 zaměstnanců. Nyní hledáme dalšího šikovného člověka, který se stane nepostradatelnou součástí našeho týmu skladníků.

JAK VYPADÁ BĚŽNÝ DEN NAŠEHO SKLADNÍKA?

  • Přijímá a vydává zásilky na sklad a ze skladu
  • Zásilky skenuje pomocí ručního skeneru.
  • Komunikuje s dopravci a s příjemci.
  • Třídí zásilky a řeší neshody.
  • Provádí úklid skladu.
  • Jedná se o dvousměnný provoz PO - PÁ.

JSTE TO PRÁVĚ VY?

  • Máte praxi ve skladu? Nepožadujeme ji, ale je výhodou.
  • Umíte ovládat PC - základní znalosti?
  • Jste spolehlivý, chodíte do práce včas?
  • Hravě si poradíte s fyzicky náročnou prací?
  • Máte čistý trestní rejstřík?
  • Hledáte dlouhodobé zaměstnání?

CO ZA SVÉ SNAŽENÍ DOSTANETE?

  • Dlouhodobý hlavní pracovní poměr u stabilního zaměstnavatele
  • Pravidelnou měsíční mzdu - do 15. v měsíci.
  • Nebudete muset pracovat o víkendech.
  • Dostanete navíc týden dovolené nad povinný rámec.
  • Získáte nové známe se kterými se budete moci setkávat kromě pracovní doby na firemních akcích a večírcích.
  • Oblečeme Vás do kvalitního a příjemného firemního oblečení.
  • Můžete si s námi sjednat výhodné tarify s O2, a to i pro své rodinné příslušníky.
  • nabízíme kartu MultiSport za výhodných podmínek.
  • Vážíme si zaměstnanců, slavíme životní a pracovní jubilea.
  • Občas Vás čeká nějaké další příjemné překvapení v podobě různých dárků, bonusů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3654905  Posting date: 29.4.2019  The job comes from another website or source.