Skladník/-ce pro balíkovou přepravu - odpolední směny

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud hledáte zaměstnání u stabilního zaměstnavatele, tak se přidejte k nám!
Hledáme dalšího člena do týmu v rámci balíkové přepravy!
Jedná se o pobočku RAJHRAD - odpolední směny - (14:00 - 22:00)

JAK BUDE VYPADAT VÁŠ BĚŽNÝ DEN?

> Příjem zásilek na sklad po návratu řidičů z trasy
> Vyhledání a příprava na výdej zásilky
> Scanování zásilek pomocí ručního scanneru
> Komunikace s dopravci, řidiči, kolegy, příjemci....
> Třídění zásilek, úklid skladu
> Pracuje se pouze PO - PÁ

HLEDÁME PRÁVĚ VÁS, POKUD...

> Máte předchozí praxi ve skladu. Není sice podmínkou, ale výhodou.
> Už jste někdy pracoval/-a s PC a základy hravě zvládáte.
> Je na Vás spolehnutí, jste týmovým hráčem.
> Vám nevadí občasná fyzicky náročná práce - jsou u nás balíky až do 50 kg.
> Hledáte dlouhodobé zaměstnání a stabilního zaměstnavatele.

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS?

> Jsme skvělý tým a pracujeme v pěkném prostředí
> Můžete očekávat férový přístup, přátelskou atmosféru
> Dostanete možnost čerpat 5 týdnů dovolené
> Vyplácíme roční odměny
> Nabízíme příspěvky na kulturu, sport a zdraví
> Můžete využít výrazně levnější volání pro celou rodinu a blízké s O2
> Dostanete pracovní smlouvu na dobu neurčitou
> Zaručíme Vám pravidelný a stálý příjem za odvedenou práci
> Nabízíme pracovní dobu pondělí až pátek, volné víkendy
> Máme moderní vozový park
> Pořádáme firemní a pobočkové akce
> Vážíme si svých zaměstnanců, slavíme životní a pracovní jubilea
> Poskytujeme další zaměstnanecké benefity např. Multisport karta, vitamínové balíčky, atd.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3657852  Posting date: 3.6.2019  The job comes from another website or source.