Uklízeč/-ka - Rousínov

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Rousínov u Vyškova
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nově otevřenou pobočku v Rousínově u Vyškova hledáme výpomoc na pozici UKLÍZEČ/-KA.

NÁPLŇ PRÁCE:

> úklid kancelářských prostor
> úklid šaten a sociálního zázemí
> příležitostný úklid - mytí oken a dalších bežných činností

POŽADUJEME:

> spolehlivost a zručnost
> trestní bezúhonost

NABÍZÍME:

> spolupráci cca 1,5 - 2 hodiny / 3x týdně
> flexibilní pracovní dobu (dle domluvy)
> příjemné pracovní prostředí v nově vybudovaných prostorech
> přátelský kolektiv

Nástup možný ihned, nebo domluvou.

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš profesní životopis.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3670901  Posting date: 17.5.2019  The job comes from another website or source.