Řidič/-ka skupiny B - rozvozové vozidlo

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte řidičský průkaz skupiny B? Rádi by jste jej využili v rámci Vašeho zaměstnání? Hledáte práci na hlavní pracovní poměr?

Hledáme právě Vás! Využijte příležitosti a přidejte se k nám!

CO JE HLAVNÍ NÁPLNÍ PRÁCE?

  • zajištění rozvozu a svozu kusových zásilek (cca 15 - 20 zastávek)
  • jízda dodávkovým autem v Jihočeském kraji
  • koordinace nakládky a vykládky zboží se skladem
  • komunikace se zákazníky
  • spolupráce se skladem a dispečinkem
  • pracovní doba PO - PÁ cca od 7:00 do 16:00

OČEKÁVÁME:

  • středoškolské vzdělání zakončené výúčním listem
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost, slušné chování

NABÍZÍME:

  • nabízíme pravidelný pracovní režim s každodenním návratem na depo
  • spolehlivý tým
  • benefity velké společnosti (25 dní dovolené, multisport karta, benefit poukázky....)
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • roční odměny

Pracujeme od pondělí do pátku, víkendy jsou volné!
Nástup je možný ihned nebo dle domluvy.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš živopis.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3714016  Posting date: 11.7.2019  The job comes from another website or source.