Dispečer/-ka sběrných přeprav - Rousínov

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Rousínov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přidejte se do týmu jedné z největších přepravních společností na trhu!

Pro pobočku Rousínov (okr. Vyškov) hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici DISPEČER/-KA!

NÁPLŇ PRÁCE:
  • organizovat svozy a rozvozy kusových, paletových zásilek
  • zpracování nezbytné administrativy k zásilkám
  • evidence a zpracování objednávek od zákazníků
  • každodenní komunikace s dopravci a řidiči
  • spolupráce s dalšími odděleními a skladem
  • práce ve dvousměnném provozu (5:30 - 14:00 a 13:00 - 21:30)

POŽADUJEME:
  • ukončené SŠ vzdělání
  • praxe ve spediční, nebo přepravní společnosti - výhodou
  • uživatelská znalost na PC
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • ochota učit se novým věděm, flexibilita

NABÍZÍME:
  • můžete očekávat lidský a férový přístup, přátelskou atmosféru
  • stabilní zaměstnání a zázemí velké zahraniční společnosti
  • zaručíme Vám pravidelný a stálý příjem za odvedenou práci
  • dostanete možnost čerpat 5 týdnů dovolené
  • vyplácíme roční odměny
  • nabízíme příspěvky na kulturu, sport a zdraví
  • můžete využít kartu MultiSport
  • můžete využít výrazně levnější volání pro celou rodinu a blízké s O2
  • pořádáme firemní a pobočkové akce
  • vážíme si svých zaměstnanců, slavíme životní a pracovní jubilea
  • poskytujeme také další zaměstnanecké benefity

Pracujeme ve dvousměnném režimu (5:30 - 14:00 a 13:00 - 21:30), víkendy jsou volné.
Nástup možný IHNED, nebo dle domluvy.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3821522  Posting date: 29.11.2019  The job comes from another website or source.