Montážník/zámečník-vhodné pro absolventy, až 28 000 Kč/měs.

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hovorčovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
08.05.2018
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 28 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte vzdělání technického směru, baví Vás montování a manuální práce? Tak jste otevřel ten správný inzerát! Pro společnost s dlouholetou tradicí hledáme kandidáty na pozici MONTÁŽNÍK/ZÁMEČNÍK. V případě zájmu nám neváhejte zaslat svůj životopis.

Náplň práce:
* Zámečnické práce (nýtování, grotování, bodování)
* Montáž jednotlivých dílů ve finální výrobek
* Kontrola finálních výrobků
* Balení výrobků

BENEFITY

* Roční bonusy
* Stravenky v hodnotě 80 Kč/den
* Příspěvek na důchodové připojištění

Zaměstnanecké výhody, benefity

Informace o náboru

Lokalita: Hovorčovice u Prahy
Mzda: až 30 000 Kč/měs. (dle zkušeností)
Nástup: ihned
Pracovní doba: pouze ranní směny - od 7:00 do 15:30

DALŠÍ INFORMACE

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Platové podmínky: 22 - 28 000,- Kč/měs.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref.číslem 13-21-281259

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výroba a prodej chladicích zařízení - vitríny, pulty, vany, klimatizované skříně na víno, chlazení rozváděčů pro servery chlazení průmyslových rozváděčů. Obchodní činnost - vybavení prodejen a gastronomických provozů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY

* Vzdělání na úrovni SOU/SŠ technického směru
* Orientace na detail a manuální zručnost
* Vhodné pro absolventy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3378060  Posting date: 3.5.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 22 000 - 28 000