Firemní recepční s AJ, až 28 000 Kč/měs.

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Dolní Měcholupy, Praha-Dolní Měcholupy, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 28 000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro farmaceutickou společnost, stabilní na českém trhu, hledáme šikovné kandidáty/ky na pozici FIREMNÍ RECEPČNÍ.

* uvítání a evidence příchozích a odchozích návštěv
* vydávání ID karet
* přijímání a evidence zásilek (parcel service, messenger)
* vyřizování a přesměrování telefonických hovorů
* evidence obsazenosti a koordinace rezervací salónků
* příprava zasedacích místností na jednání
* zpracování pošty a emailů
* podpora oddělení společnosti
* evidence a koordinace medical (PV) linky

Plat: 23 - 28 000 Kč
Lokalita: Praha 10 - Dolní Měcholupy

Nástup: červenec

Pracovní doba: střídavě s druhou recepční - 7:00 - 15:00, 8:00 – 16:00, 10:00 - 18:00

POŽADAVKY

* minimálně středoškolské vzdělání
* dobrá znalost AJ (tel. hovory v AJ, komunikace s cizinci)
* administrativní zkušenost (ideálně z recepce)
* znalost MS Office
* zodpovědnost a organizační schopnosti
* reprezentativní a milé vystupování
* prozákaznický přístup

BENEFITY

* 5 týdnů dovolené
* 5 sick days
* roční bonusové ohodnocení
* kurzy odborného školení a kariérního rozvoje dle aktuálních nabídek společnosti
* účast v programu Flex (sportovní aktivity, kulturní aktivity, finanční příspěvky na volnočasové aktivity, náklady na dojíždění, pobytové pobyty, jazykové kurzy apod., vždy podle platných firemních zásad)
* Příspěvek na stravu / stravu podle příslušných firemních zásad

DALŠÍ INFORMACE

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Platové podmínky: 23 - 28 000,- Kč/měs.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref.číslem 13-19-299222

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3512557  Posting date: 10.10.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 23 000 - 28 000 Kč/měs.