Operátor/ka výroby, až 32 000 Kč/měs!

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha 10, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25300-32000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Právě hledáme OPERÁTORY/KY VÝROBY do farmaceutické společnosti, kteří se postarají o balení léků.

Jaká je náplň práce?
* obsluha balící linky
* zapisování výrobní dokumentace
* zajištění chodu linky - příprava materiálu, balení krabic

3. směnný provoz – od pondělí do pátku (víkendy volné).
NEBO
12ti hodinové směny - krátký/dlouhý týden.

Mzda: 25 300 Kč + směnové příplatky až 6 000 Kč a další bonusy!
Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nástup do kmenu společnosti
* směnové příplatky v průměru 2 400 Kč ve 3. směnném a 6 000 Kč v nepřetržitém provozu
* nadstandardní příspěvky za práci přesčas a o víkendu
* příspěvek na stěhování 36 000 Kč pro mimopražské uchazeče
* příspěvek na volný čas 10 000 Kč/rok
* roční bonus v průměru ve výši jednoho Vašeho platu
* týden dovolené navíc
* obědy v závodní jídelně za 30 Kč
* odměna za doporučení nového zaměstnance 30 000kč

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3625213  Posting date: 20.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 25300-32000