Kouřim: zajímavá práce ve výrobě, 27 000 Kč + Super benefity

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Kouřim, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kandidáty - výrobní operátory do nepřetržitého provozu. Jde o specializovanou práci v rámci chemie, ale nebojte, na vše Vás zaučíme :) Pokud hledáte stabilní zaměstnání a chcete se naučit něco nového, pošlete nám svůj životopis.

Vaší náplní práce bude:

- obsluha výrobních strojů
- příprava materiálů a surovin pro výrobu
- práce na velíně s PC a výrobní dokumentací
- sanitace a čištění strojů

Mzda: 25 000 Kč/měs. fix + 1 900 Kč směnový příplatek + příspěvek na dopravu a další, viz níže.
Lokalita: Kouřim

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 13.mzdu ve výši 100%
- roční bonus 4,5% z hrubé roční mzdy, cca 15 000 Kč
- měsíční příspěvek na dopravu od 290 Kč do 4.260 Kč
- výborné závodní stravování - tříchodové menu za 15 Kč
- smlouva se společností na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- nástupní bonus 20.000 Kč
- příspěvek za doporučení zaměstnance 6.000 Kč - 10.000 Kč
- penzijní připojištění po 1.roce zaměstnání
- placené pracovní volno v případě určených rodinných událostí
- očkování proti chřipce a žloutence
- příspěvek na rekreaci dětí zaměstnanců 1.500 Kč
- výhodné tarify mobilní tarify

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- technická zdatnost
- ochota učit se novým věcem
- časová flexibilita - 12ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3687034  Posting date: 5.6.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 25 000 - 30 000 Kč/měsíc