Prodejní asistent/ka, od 25 000 Kč/měs.

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 32 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rád/a luxusní produkty a umíte je prodat? Chcete dostávat luxusní doplňky jako bonus od Vašeho zaměstnavatele? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici PRODEJNÍ ASISTENT/KA.

Náplň práce:
- kompetentní a profesionální služby zákazníkům
- přímý prodej
- budování a udržování vztahů se zákazníky
- realizace a údržba vzhledu prodejny a prezentace výrobků
- pomoc a účast na propagační činnosti a prodejních akcích
- pomoc manažerovi s vyřizováním objednávek, vedením skladových zásob a inventurou

Nástup: ihned
Lokalita: Praha
Mzda: od 25 000 Kč/měs. + bonusy z prodeje

Zaměstnanecké výhody, benefity

- bonusy z prodeje za celou prodejnu
- luxusní doplňky v hodnotě 50 000 Kč ročně
- příspěvek na pracovní uniformu

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- středoškolské vzdělání
- komunikativní znalost angličtiny a další jazyk výhodou
- zkušenosti v oblasti poradenství a prodeje
- vynikající dovednosti při obsluhování VIP zákazníků
- reprezentativní vystupování
- flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3690888  Posting date: 10.6.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 25 000 - 32 500 Kč/měsíc