Práce na léto ve skladu, Vestec u Prahy, od 25 500 Kč/měsíc

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Vestec, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pojďte si zkusit práci do skladu s léčivy na cca 3 měsíce. Pokud jste se s prací v oblasti logisitky setkal a můžete pracovat 40 hodin týdně, tak nám zašlete nám svůj životopis.

Vaší náplní práce bude:
* Příjem a výdej zboží
* Manipulace s VZV
* Lehká administrativa související s pohybem zboží a vedením evidence zásob

Mzda: 25 500 Kč/ měsíc fix + příplatky 40 Kč/ hodina odpolení směna.
2 směny - pondělí až pátek, 6:30 - 14:30 a 14:00 - 22:00
Nástup: Ihned
Lokalita: Vestec u Prahy

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Stravenky, levnější stravování v kantýně
* 37,5 hodin týdně – výrobní firma

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3690897  Posting date: 10.6.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 25 500 Kč/měsíc