Skladník/ce - jedna směna - od 23 000 Kč/měs.

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Horní Počernice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 23 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s prací ve skladu, je pro Vás lokalita Praha 9 - Horní Počernice dobře dostupná a chcete pracovat v jednosměnném provozu?

Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:
* vykládka a nakládka zboží
* obsluha VZV
* kontrola dokladů
* evidence údajů o zásobách, o jejich pohybu a aktuálním stavu
* doprava zboží do externího skladu

Lokalita: Praha 9 - Horní Počernice
Nástup: ihned
Mzda: od 23 000 Kč/měs. + 10% variabilní složka ze základní mzdy + 13.mzda
PRÁCE NA JEDNU SMĚNU - od 7:00 do 15:30

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 5 týdnů dovolené
* 13.mzda vyplácena již před Vánoci
* variabilní složka mzdy až do výše 10% ze základní mzdy
* pracovní smlouva na dobu neurčitou

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výroba a servisní služby automatických vstupních systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU nebo SŠ vzdělání
* řidičský průkaz sk.B
* řidičský průkaz na VZV výhodou
* MS Office - uživatelská znalost
* Pečlivost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3868954  Posting date: 12.2.2020  Lower salary limit (gross): 23 000 Kč/měsíc