Svářeč MIG Nebo Mag, Říčany - možnost ubytování

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Říčany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš klient, strojírenská výrobní společnost nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené uchazeče na pozici: SVAŘEČ v ochranné atmosféře.

Náplň práce:
* Sváření dílů pro komunální techniku
* Zámečnické práce

Nástup: Ihned
Lokalita: Říčany
Třísměnný nebo dvousměnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 13.plat
* Bonus za docházku 1500 Kč/měs.
* Flexipassy v hodnotě 6 000 Kč po zkušební době
* Obědy zdarma
* Příspěvek na dovolenou až 10 000 Kč/rok
* Možnost ubytování, zaměstnanec si přispívá 3000 Kč/měs.
* Možnost zvyšování kvalifikace

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

V západní Evropě je vedoucím výrobcem mechanismů pro zvedání a vyklápění nádob na odpadky - u nás známých pod označením vyklápěče. Tyto mechanismy jsou montovány na různé druhy vozidel sloužících k odvozu odpadů. Dá se říci, že řeší každou potřebu a zvedne každou nádobu na odpad, která je na trhu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Svářečské oprávnění pro metodu MIG nebo MAG
* Ochota práce ve směnném provozu
* Orientace v technické dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3915957  Posting date: 25.5.2020  Lower salary limit (gross): 25 000 Kč/měsíc