H&M Asistent zákazníckeho servisu vo Varšave

H&M Hennes & Mauritz sp. z o.o.

Miesto práce
Varšava, Poľsko
Mzdové podmienky (brutto)
4500-4700 PLN

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše zákaznícke centrum vo Varšave, hľadáme Asistenta/ku zákazníckej linky so slovenským alebo českým jazykom.

Asistent/ka zákazníckeho centra – Slovak Team
Warsaw, Poland

Si pripravený prijať výzvu a stáť sa súčasťou nášho H&M tímu? POTOM HĽADÁME PRÁVE TEBA!

Popis práce:

Pracuj v centre Varšavy a staň sa súčasťou tímu nášho zákazníckeho centra, kde už sa na teba tešia ďalší kolegovia z Čiech a Slovenska. Našim poslaním je poskytovať podporu pre zákazníkov H&M prostredníctvom telefónu, emailu a sociálnych sietí. Ako Asistent/ka zákazníckej linky budeš riešiť otázky zákazníkov ohľadom objednávok, doručenia zásielok, platieb a podobne.

Čo ti ponúkame:
• Začiatočná podpora v podobe leteniek a ubytovania (až 4 týždne)
• Dvojtýždenný platený vstupný tréning
• Veľmi priateľskú atmosféru „open office“ kancelárie, kde si všetci tykáme
• Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti, rôznorodé školenia v priebehu celého roka
• Zaujímavé platové ohodnotenie
• Flexibilná práca na 40 hodín týždenne (ranná a poobedná zmena, občas víkendy 9-17)
• Zdravotné pripoistenie - Allianz (prémiová lekárska starostlivosť k základnému poisteniu)
• Veľké množstvo firemných benefitov
• Zamestnanecká zľava na produkty všetkých značiek spoločnosti H&M
• Lunch card (predplatená karta, ktorú môžeš uplatniť v reštauráciách)
• Každý deň občerstvenie (čerstvé ovocie a káva)
• Moderne vybavené priestory vrátane relaxačných zón (masážne kreslá, stolný futbal, šípky, ...)
• Práca v centre Varšavy s bezproblémovým dojazdom autobusom, električkou aj metrom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Aký si:

Veríme, že si komunikatívny, otvorený/á novým príležitostiam, si tímový hráč plný/á nadšenia a optimizmu, rovnako ako my všetci v H&M.

Požadujeme:

• plynulú znalosť slovenčiny alebo češtiny
• komunikatívnu znalosť angličtiny

Dúfame, že:
• si empatický/á a pomáhať ti robí radosť
• si tímový hráč/ka, ale nevadí ti pracovať samostatne
• si pripravený/á prevziať iniciatívu, ak je to potrebné
• máš schopnosť zvládnuť aj vysoké pracovné tempo

The H&M group is one of the world’s leading fashion companies. We want to inspire fashion fans across the globe to dress their personal style.

When you begin a career with us, there’s no limit to where it can take you. Our many unique brands all over the world offer endless opportunities for you to explore your own path. Join more than 148,000 great people who have already discovered that this is the place to be.
ID: 3279502  Posting date: 16.10.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 4500-4700 PLN