Obchodní zástupce / recruiter

Human Agency, s.r.o.

Místo práce
Karlovo náměstí, Nové Město, Praha 2, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás komunikace s lidmi a nebojíte se navázat nové kontakty? Umíte vycítit dobrou příležitost? Pak hledáme právě Vás!

Do našeho kolektivu hledáme šikovného kolegu, který má komunikativnost v krvi a nebojí se nových příležitostí.

Co bude Vaší náplní práce?
Vaším úkolem bude vyhledávání nových obchodních partnerů a vyjednání základních parametrů spolupráce. Dalším bodem Vaší práce bude péče o stávající obchodní partnery a plnění jejich požadavků při hledání vhodných uchazečů na pracovní pozice.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaká na Vás čeká mzda?
Fixní mzda 27 000 Kč/ měsíc + odměny, se kterými můžete dosáhnou průměrné mzdy 45 000 Kč/ měsíc

Co Vám můžeme nabídnout?
- flexibilní pracovní dobu
- stabilní zázemí
- přátelský mladý kolektiv
- služební notebook a telefon
- práci na HPP
- fixní plat s motivujícími odměnami
- práci v centru Prahy

Informace o náboru

Chceme, aby naše práce měla smysl, a proto nás těší, že můžeme pomáhat desítkám lidem denně najít novou pracovní příležitost.

Pokud se už vidíte v našem týmu, ozvěte se nám zasláním Vašeho životopisu, nebo v případě dotazu nás můžete kontaktovat na tel.: 608 779 406. Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
- příjemné a profesionální vystupování
- minimálně SŠ vzdělání
- spolehlivost a pracovitost
- řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme pražská personální agentura. Nabízíme kompletní portfolio služeb v oblasti personalistiky, abychom plně zabezpečili požadavky našich zákazníků i zaměstnanců. V naší nabídce naleznete každý den nové pracovní pozice a brigády.
ID: 3662305  Posting date: 8.5.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 27 000 - 45 000 Kč/měsíc