Hledáme ženy do výroby Veřovice / 110,-Kč

IDEAL WORK s.r.o.

Místo práce
Veřovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
11.01.2021
Mzdové podmínky (brutto)
105 - 110 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

jedná se o práci v malé rozrůstající se české firmě, v přátelském kolektivu.
- náplň práce: montáž schůdku, vrtání, skládání, kompletování, balení, lepení apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pracovní doba: 2-3 směnný provoz (7,5 hodinové směny + 30 minut přestávka) + možnost přesčasů a VOLNÉ VÍKENDY.
- Místo výkonu práce: Veřovice (kousek od Kopřivnice).
- Ubytování zajištěno v Kopřivnici.
- Smlouva na HPP, možnost přechodu pod kmen.
- Platové podmínky: 105 Kč (čistá hodinová odměna) po zaučení navýšení na 110 Kč.
- Příspěvek na dopravu 500 Kč/měsíc.
- Odměny za kvalitu práce.
- Ve firmě je kantýna - přijatelné ceny .

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Dobrý zdravotní stav, zručnost, spolehlivost a chuť pracovat.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pražská pracovní a personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů.
ID: 4017924  Posting date: 8.1.2021  Lower salary limit (gross): 105 Kč/hod.