Fínsko - Zvárači 131 aj bez certifikátu - na zváranie hliníka - Ihneď

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko, Nórsko, Fínsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
15€ na hodinu brutto a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta vo Fínsku aktuálne hľadáme zváračov s certifikátom 131 do výroby hliníkových nádrží na nákladné autá s cisternami / silami. Pracuje sa jedna smena - minimálne 40 hodín týždenne. Je potrebné vedieť samostatne zvárať tenké hliníkové nádrže a čítať výkresy.

Odhadované trvanie projektu je minimálne 6 mesiacov s vysokou pravdepodobnosťou predĺženia.

- seriózny overený zamestnávateľ
- zaujímavé platové ohodnotenie
- 30€ darčeková karta na nákup potravín po príchode
- ubytovanie zabezpečené, doplácate si len do 200€ / mes.

V prípade záujmu nám prosím zašlite Vaše CV v anglickom jazyku a certifikát na email [email protected] . Do predmetu mailu napíšte - Zvárač hliníka - 131 Fínsko. Prípadne nám volajte na 0908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Firma zamestnávajúca profesionálov v strojárstve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- prax minimálne 3 roky
- komunikatívna angličtina
- ochota pracovať v zahraničí

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3492562  Posting date: 14.9.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 15€ na hodinu brutto a viac