Fínsko - operátor a programátor na CNC ohraňovacích lisoch - letenka preplatená !

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 14,88 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s fínskou personálnou agentúrou hľadáme pre klientov – dve strojárske firmy operátorov so schopnosťou programovať (minimálne korekcie) na CNC ohraňovacie lisy pre dve prevádzky v mestách Vieremä a Laitila. Pracuje sa na strojoch:

Vieremä:
Obsluha a programovanie strojov
AmadaHFP 220-32007 a AmadaHFP 400-4L2007
Mzda 14,88€ / hod + 1,29€ popoludňajšia a 2,26€ nočná zmena
Pondelok - Piatok - 10 hodín, Sobota 8 hodín
Preplatenie letenky do 250€

Viitasaari:
Obsluha aj programovanie strojov:
Amada - widest edge 4000 mm - riadenie Windows + Amada riadenie
Material- čierný galvanizovaný hliník. Hrúbka materiálu: Rst and Hst 0,5-20 mm, rozmery kusov - cca 100g-60kg v závislosti od objednávky
Mzda 15,23€ / hod + 1,25€ popoludňajšia
Ranné a popoludňajšie zmeny.

Raahe:
Obsluha a programovanie strojov v Alikon CYBELEC press brake
Mzda: 15,94€ / hod + 1,25€ popoludňajšia zmena

Je veľkou výhodou ak má uchádzač skúsenosti na strojoch týchto značiek (nie je to však podmienkou).

Náplňou práce je výroba výrobkov na základe technickej dokumentácie – technických výkresov dodaných pracovníkovi, je preto nutné vedieť čítať technické výkresy. Pracuje sa s plechmi od hrúbky 0,4 mm do 1,5 mm. Je potrebné vedieť si pripraviť materiál, upnúť ho, nastaviť a ovládať stroj.

Je potrebné aby ste mali základnú komunikatívnu úroveň anglického jazyka.

- ubytovanie zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom (platíte max 200€ / mesiac)
- dlhodobý pracovný kontrakt
- preplatenie cesty do Fínska do 250€
- možnosť prestupu priamo pod firmu

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite váš životopis v anglickom jazyku na email [email protected] spolu s referenciami. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí splňajú požiadavky čo sa týka kvalifikácie, praxe a jazyka.Prípadne volajte na 0908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Ponuku obsadzujeme v spolupráci s fínskou personálnou agentúrou zaoberajúcou sa zamestnávaním pracovníkov v strojárstve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

4

- ochota dlhodobo pracovať vo Fínsku
- profesionálny a zodpovedný prístup k práci
- ochota pracovať nadčasy a na smeny
- schopnosť čítať technické výkresy

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3492586  Posting date: 20.9.2022  Lower salary limit (gross): 14,88 EUR/hod.