Dánsko - tesári, murári - aj turnusy

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Dánsko
Termín nástupu
ihneď
Od 15 EUR/hod.Mzda v čistom je od 12 - 13€ na hodinu + ubytovanie máte poskytnuté zadarmo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Dánsku aktuálne hľadáme skúsených murárov, ktorí robia aj obklady a tesárov, ktorí vedia robiť aj so sadrokartónom. Ide o prácu na novostavbách a rekonštrukciách. Vyžaduje sa anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.

Pracuje sa na dánsku pracovnú zmluvu. Pracovné hodiny, cca 9 hodín denne - 6 dní v týždni, s tým, že turnusy sú 6 týždňov v Dánsku + 2 týždne voľna (prípadne iná dohoda).

Pracuje sa od 7:00 - 17:00 s tým, že máte 2 x 30 minútovú prestávku.

Práca je v okolí Kodane (Copenhagen) cca 50km. Zamestnávateľ poskytuje ubytovanie + služobné autá.

- práca na dánsku zmluvu
- turnusová práca
- ubytovanie zadarmo
- služobné auto aj na nákupy

V prípade záujmu o danú pozíciu nám prosím pošlite Vaše CV v anglickom jazyku na adresu [email protected] . Prípadne môžete pripojiť aj referencie alebo fotografie vašej práce. Spolu s CV nám pošlite aj súhlas na spracovanie osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Zamestnávateľom je dánska stavebná spoločnosť, ktorá ma rozpracovaných viacero projektov a aktuálne hľadá šikovných pracovníkov zo SR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavbár, tesár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- prax na stavbách minimálne 3 roky
- ochota pracovať v zahraničí
- flexibilita, adaptabilita
- schopnosť pracovať v tíme
- dodržiavanie pravidla o nulovej tolerancii alkoholu na pracovisku
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4063937  Posting date: 19.4.2021  Lower salary limit (gross): 15 EUR/hod.