Team leader (C#, cloudová platforma)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

K náplni práce patří:
- vedení malého týmu vývojářů po technické i organizační stránce
- vývoj nově vznikající cloudové platformy pro integraci produktů z oblasti Internet of Things v C#/.NET
- možnost zapojit se do všech fází vývoje SW (vč. architektury), zodpovědnost za vývoj, testování, dodávku, nasazení i podporu produktu
- plánování a sledování jednotlivých fází projektu
- rozdělování práce jednotlivým členům týmu
- pravidelný reporting nadřízenému ze zahraničí
- spolupráce s kolegy z infrastrukturních týmů z brněnské pobočky i ze zahraničí
- příležitostné cestování na celotýmové meetingy (cca 2krát ročně)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci na hlavní zaměstnanecký poměr, celý úvazek
- zajímavé platové ohodnocení (dle znalostí a zkušeností)
- zaměstnanecké benefity jako 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, benefitový systém, stravenky, jazykové kurzy a možnost aktivního využití angličtiny, penzijní připojištění, volnočasové aktivity přímo v areálu firmy a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Prestižní nadnárodní společnost, zaměřená na specifickou oblast průmyslu, která rozšiřuje vývojový tým v Brně.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technický obor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost programování v C# (případně Java)
- znalost cloudových technologií (např. MS Azure, AWS, Pivotal Cloud Foundry)
- orientace v životním cyklu vývoje SW
- komunikativní znalost AJ
- delší zkušenost na pozici C# (nebo Java) programátora
- zkušenost s vedením menšího týmu
- VŠ vzdělání v IT (alespoň Bc.)
- komunikativnost, schopnost vést a motivovat tým, analytické myšlení, schopnost řešit problémy, zodpovědný a pečlivý přístup
- ochota příležitostně cestovat do zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2827327  Posting date: 25.11.2016