Embedded vývojář (juniorní i seniorní role)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:
- v C, případně C++ vývoj různých nových embedded systémů, které se implementují do velkých dopravních prostředků
- podílení se na různých fázích vývoje produktu včetně návrhu, implementace
- poskytování podpory během celého životního cyklu vývoje produktu
- práce v agilním vývojovém týmu, spolupráce s kolegy z poboček z celého světa

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci na hlavní zaměstnanecký poměr, celý úvazek
- zajímavé platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností, možnost vyjet na zahraniční služební cestu
- zaměstnanecké benefity jako 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, benefitový systém, stravenky, jazykové kurzy a možnost aktivního využití angličtiny, penzijní připojištění, volnočasové aktivity přímo v areálu firmy a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a spojíme se s nimi v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Významná mezinárodní společnost zaměřená na specifickou oblast průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost programování embedded systémů v C
- znalost designu FW mikrokontrolérů (Atmel, Freescale atd.)
- výhodou znalost C++, Assembleru
- komunikativní znalost AJ
- VŠ vzdělání technického zaměření (elektrotechnika, IT...)
- nabídka je vhodná pro zkušené vývojáře i šikovné absolventy – obsazujeme více pozic
- zájem o nové věci, schopnost práce v týmu, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3195654  Posting date: 16.2.2018