Analytik systému Sitecore

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:
- poskytování technické expertízy pro CRM systém Sitecore včetně navrhování vhodných doporučení
- poskytování funkční a technické podpory pro uživatele zákaznických aplikací v zahraničí
- cca v tomto rozsahu: datová analýza (70 %), konzultace a doporučení (20 %), vedení projektu (10 %)
- spolupráce s dalšími členy týmu a IT business partnery na návrhu kreativních řešení pro dané business procesy - návrh prototypů, drátěných modelů a malých pilotních projektů před nasazením
- analýza dat za účelem stanovení trendů či odstraňování problémů
- zodpovědnost za včasnou realizaci projektu při zachování nákladové efektivnosti, tvorba projektových plánů včetně přidělení zdrojů, tvorba odhadů, řízení možných rizik
- komunikace s interními i externími týmy (marketing, obchod atd.) na definici aplikačních požadavků, jejich analýza, dokumentace a následné sdílení s vývojářskými týmy k zajištění úspěšného nasazení změn v systému
- spolupráce se zákazníky při sběru a dokumentaci use-casů
- příprava testovacích scénářů, pomoc zákazníkům s testováním řešení a spolupráce s vývojáři při řešení problémů
- příprava dokumentace pro školení a podporu
- aktivní účast na plánování a implementaci Customer Applications and Services řešení v rámci více oddělení (tvorba business-case, časového rozvrhu a nákladů)
- součástí pozice je role scrum mastera/projektového manažera v rámci CRM řešení (10 % času)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci na hlavní zaměstnanecký poměr, celý úvazek
- zajímavé platové ohodnocení (dle znalostí a zkušeností), možnost profesního a kariérního růstu (profesní rozvojové plány nabízející možnosti školení) a aktivního využití AJ
- komplexní zaměstnanecké benefity jako 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, benefitový systém - cafeterie, stravenky, jazykové kurzy a možnost aktivního využití angličtiny, penzijní připojištění, volnočasové aktivity přímo v areálu firmy a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis. Uveďte, prosím, také kód pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Brněnská pobočku významné nadnárodní technologické a výrobní společnosti.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

.NET - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost datové analýzy v Sitecore
- znalost agilních metodik
- orientace v procesech ITIL či CMMi
- výhodou znalost vývoje v .NET / ASP.NET (není podmínkou)
- komunikativní znalost AJ (mezinárodní tým)
- zkušenosti se systémem Sitecore
- zkušenosti s datovou analýzou
- cca 5 let zkušeností s analýzou/vývojem či podporou aplikací (ideálně zákaznických řešení či CRM systémů)
- výhodou zkušenosti s koordinací projektů
- výhodou zkušenosti s dokumentací use case velkých projektů
- výhodou zkušenosti s JIRA, Contour
- VŠ vzdělání (alespoň Bc.)
- schopnost pracovat v týmově orientovaném prostředí, dobré komunikační dovednosti, inovativní přístup, schopnost vizualizovat řešení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3525588  Posting date: 11.12.2018