ASP.NET vývojář cloudového řešení

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete zde:
- v nově vznikajícím agilním týmu vyvíjet a implementovat nové funkcionality pro řešení v oblasti vzdělávání
- podílet se na analýze, spolupracovat se SW architektem při návrhu řešení
- spolupracovat na integraci části řešení třetí strany do komplexního SW systému
- zaměřovat se převážně na cloudový vývoj za využití MS Azure
- navrhovat a implementovat změny v databázi, tvořit uložené procedury
- psát unit testy, a základně se tak podílet na testování nově vyvinutých funkcionalit
- úzce spolupracovat s vývojovým týmem v USA, příležitostně tam cestovat

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr (plný úvazek)
- společnost nabízí plat dle znalostí a zkušeností uchazeče a jiné výhody (práce v mezinárodním, ale nekorporátním prostředí, možnost služebních cest do zahraničí, stravenky, možnost odborného i jazykového rozvoje, příspěvek na penzijní a životní připojištění, společné víkendové akce)

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Brněnská pobočka US společnosti zaměřené na vývoj SW pro školství.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost ASP.NET MVC, Web API, WCF
- dobrá znalost SQL a relačních databází
- základní orientace ve front-end technologiích (HTML, Javascript)
- výhodou zkušenost s vývojem cloud řešení
- alespoň 2 roky praxe s vývojem v prostředí .NET
- dobrá komunikativní znalost AJ
- zaměření na detail, velmi dobré komunikační schopnosti, aktivita, organizační schopnosti, schopnost rychle se učit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3554205  Posting date: 26.7.2019