Senior .NET programátor / Team Lead

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce v roli Senior .NET vývojář bude:
- práce na enterprise projektech na platformě .NET pro zákazníky v západní a severní Evropě
- design high-tech aplikace na projektech v oblasti IoT, cloudových řešeních, BI, augmented reality, pokročilé vizualizace či mobilních/webových řešeních
- návrh a implementace rozsáhlých systémů postavených na Microsoft technologiích
- dokumentace designu a kódu, testování kódu, integrace

V případě role Team Leada Vaší kompetencí bude:
- zodpovědnost za kompletní životní cyklus vývoje SW na projektu či části projektu
- technické a liniové vedení prostřednictvím koučinku a mentoringu
- implementace rozsáhlých systémů na nejnovější .NET platformě za využití C#
- High a low-level design a implementace zdrojového kódu (aktivní podíl na vývoji)
- účast na definici SW architektury ve spolupráci s technickým vedoucím
- komunikace se zahraničními zákazníky
- koordinace používaných SW procesů a interní standardů
- možnost vedení menšího týmu .NET vývojářů (3-5 lidí)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- zajímavé platové ohodnocení (dle znalostí a zkušeností)
- další benefity: prémie závisející na osobních výkonech, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, kurzy AJ v prostorách firmy s rodilým mluvčím, pružná pracovní doba, další vzdělávání (podpora certifikací), 2 dny sick days, při služebních cestách diety, teambuildingové aktivity, možnost profesního růstu i rozvoje

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis. Uveďte, prosím, také kód pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká SW společnost zabývající se vývojem a podporou logistických a finančních aplikací pro významné zahraniční zákazníky.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost platformy .NET 4.5 a jazyka C#
- znalost principů OOP, design patterns, implementace enterprise systémů
- znalost základů MS SQL, T-SQL (ideálně se znalostí optimalizace výkonu)
- znalost Unity / MEF nebo jiného Dependency Injection frameworku
- výhodou znalost webových technologií (HTML, CSS, Javascript, Angular, Bootstrap a jejich použití na ASP.NET aplikacích)
- dobrá komunikativní znalost AJ
- cca 5 let zkušeností s programováním v .NET/C#
- zkušenosti s Entity Framework nebo jiným ORM (např. Hibernate, LinqToSQL)
- zkušenosti s implementací webových služeb (ideálně WebAPI, REST nebo WCF)
- zkušenosti s vývojem komerčních produktů hostovaných na cloudové platformě (např. Azure nebo AWS)
- zkušenosti s GIT, build procesy, unit testy
- VŠ vzdělání technického směru (nejlépe IT)
- dobré komunikační schopnosti, proaktivita, flexibilita, aktivní přístup k práci, ochota učit se nové věci a sdílet poznatky s ostatními

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3578869  Posting date: 2.4.2019