Recruitment Sourcer (i bez praxe v HR)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici budete:
- aktivně a samostatně vyhledávat IT specialisty a oslovovat je s různými nabídkami pozic (např. programátor, analytik, tester, administrátor, správce sítě, Team Lead atd.)
- komunikovat s vhodnými kandidáty písemnou formou (mailem, chatem)
- posuzovat profily kandidátů a vyhodnocovat jejich vhodnost na obsazované pozice
- spolupracovat s IT recruiterkami na obsazování nejdůležitějších IT pozic (vytipování vhodných uchazečů a předání konzultantkám k interview)
- hledat nové možnosti vyhledávání a oslovování kandidátů
- můžete se u nás naučit mnoho z aktuálních trendů v recruitmentu a IT oboru, budete mít možnost pracovat s aktuálně využívanými sociálními sítěmi a podílet se na správě firemního profilu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme celý pracovní úvazek s flexibilní pracovní dobou, případně nadpoloviční úvazek, nástup možný ihned.
Místo je vhodné i pro personalistky, které se vrací z MD.

Čeká Vás práce ve fajn kolektivu a taky spousta firemních benefitů, jako jsou např. dny dovolené navíc, sickdays, stravenky, kurzy AJ, telefon s tarifem i pro osobní využití, občerstvení na pracovišti (výborná káva, čaj a něco dobrého na zub), příspěvek na sportovní vyžití nebo masáže, teambuildingové akce a další (rádi představíme osobně). Také se u nás může dále profesně rozvíjet a růst.
Více o nás najdete na našem webu www.itjobs.cz.

Informace o náboru

Pokud se chceš stát členem našeho týmu, zašli nám svůj životopis nebo odkaz na profil na LinkedInu a motivační dopis.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a oslovíme je v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Personální agentura specializovaná na IT.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zájem o oblast HR a nábor zaměstnanců
- znalost Linkedinu a Facebooku a chuť s nimi pracovat (velmi oceníme zkušenosti s tvorbou textů na web a sociální sítě)
- alespoň základní orientace v IT
- dobrá pasivní znalost AJ (pro čtení a písemnou komunikaci)
- uvítáme předchozí praxi v administrativě, zákaznickém servisu nebo personalistice
- hledáme někoho vytrvalého, samostatného v plnění úkolů, spolehlivého, pečlivého, někoho, kdo se nebojí rutiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3609075  Posting date: 28.3.2019